top of page

Від ГО "Кінний Світ" та Школи Гірського Кінного Туризму Олександра Ігнатенка

Hutsul_video-min.png

Релакс відео з табуном гуцульських коней

Для тих, хто по-справжньому любить коней!

Відео з табуном коней та звуками природи

Зануртеся в унікальний світ природи та гармонії з 33 відео, кожне тривалістю приблизно 30 хвилин, що разом становлять 16 годин неперервного перегляду.

Кожне відео пропонує вам зануритися в спокій та красу Карпат, що оточує наш табун гуцульських коней. Від шепоту вітру до мелодій пташиного співу, ви почуєте природні звуки, які супроводжують табун, створюючи неповторну атмосферу спокою та релаксації. Відео створені для тих, хто по-справжньому любить коней та бажає насолодитися красою природи Карпат. Більше того, ці відео надають чудову можливість спостерігати за поведінкою та взаємодією коней у табуні!

Відео з табуном коней та релакс музикою

Наш невеличкий експеримент. 8 відео, тобто 4 години з релакс музикою створеною індивідуально під кожне відео! Унікальні кадри, яких немає в попередніх відео, багато кадрів у slo-mo. Це також знахідка для тих, хто хоче дізнатися про життя коней ще більше!

Відео прогулянки по Карпатських лісах та Полонині Гостра

4 відео загальною тривалістю 2,5 години. Під час цієї неймовірної прогулянки уявіть себе вершником, що мандрує крізь мальовничі карпатські ліси та величні полонини, слухаючи природні звуки і відчуваючи вітер, що ласкаво обдуває ваше обличчя. Дихання коня, стукіт копит та поскрипування сідла...Нехай ця атмосферна прогулянка дарує вам миті спокою та гармонії та мрії.

bottom of page