top of page

Ми працюємо з дітьми від 2 років:

Від 2 років - книжечки серії "вдосКОНЯлюємося". Книжечки розраховані на дітей 2〜12 років (так, так! Буде цікаво всім!) "Пригоди Мудрика", "Я - табун".


Починаючи з 10 років діти можуть брати участь у Таборі ("кінні гості")

Список відтворення "Порахуй коників" на нашому YouTube каналі

З 12 років курс "Етологія" (курс про поведінку коней у їх природному середовищі). Курс знаходиться у процесі розробки.


Від 18 років діти можуть стати учасниками Курсу з гірського кінного туризму та, згодом, брати участь у повноцінних кінних походах.
 

Дитяча книга "Пригоди Мудрика"

Дитяча книжка про реально існуючих коней. Прототипи коней - коні гуцульської породи ФГ Полонинського господарства

250 грн

Перша книжечка серії "вдосКОНЯлюємося" це книжечка під назвою "Пригоди Мудрика". Маленький коник Мудрик розповідає про своє життя, друзів та табун…майже все на основі реальних подій та кінних персон.

Пригоди Мудрика

Опис

«Пригоди Мудрика» – книжка, яка написана на схилах зелених Карпат, під буркотіння гірських струмків та аромат польових квітів. Надихаючись краєвидами полонин, автори створили історію про тих, хто з давніх часів був господарем гір і надійним помічником людей.

Героями пригод стали гуцульські коні, які вже багато років вільно живуть табуном у дикій карпатській природі.

Довгий час спостерігаючи за життям коней, автори книжки намагаються в доступній та зрозумілій формі передати свої знання дітям.

Кожен коник-герой, описаний у книжці, має прототип у табуні.

Автори впевнені, що маленькому читачу буде цікаво дізнатися, про що говорять коники, як живуть, що їм подобається.

Про книжкову серію

ВдосКОНЯлюємося - спостерігаємо та вчимося від природи де в ролі провідника виступає кінь.

Характеристики

Розміри: 210 х 210 мм

Вага: 320 грам  

Рік: 2021

Вік: 2-12 років

Кількість сторінок: 48

Палітурка: тверда

Папір: офсетний

Автор: Ігнатенко О., Комарова Ю.

ISBN: 978-617-596-331-9

Про книгу

Книжку написано з образів та поведінки реальних коней, щоб показати що це живі істоти, мають на все свій погляд та користуються знаннями якими наділила їх природа. Кожен описаний кінь має свій прототип у табуні. Дещо списано з реальних коней та їхніх пригод, деякі образи є збірними. Все майже правда! 48 кольорових сторінок.

Дитяча книга "Я - Табун"

Про книгу

Друга книжка з серії в якій вже доросліший гуцульський кінь Мудрик розповідає про життя у табуні. У процесі дорослішання Мудрик дізнається багато нового. Мудрик дотримується даної ним у першій книжці обіцянки та розповідає про своїх друзів, про ієрархію табуна, цікаві повчальні історії з життя його друзів та його великої родини - табуна. Тверда обкладинка, 86 сторінок. Наразі примірників є небагато. Вартість книжки 500 грн. Напишіть нам будь-яким зручним для вас способом, щоб замовити книгу.

Дитяча книга "КОНЬституція Орлика"

Hutsul_children-min.png

Про книгу

"КОНЬституція Орлика". Так вже чарівним чином склалося, що ватажка нашого великого табуна звати Орлик, так як і прізвище автора першої Конституції у світі гетьмана Пилипа Орлика. На даний момент йде робота над книжкою. Це буде справжня КОНЬституція - всі правила та закони табуна!

♥️

Купуючи ці книжки ви підтримуєте табун гуцульських коней "Полонинського господарства". На даний момент табун налічує 84 коней гуцульської породи. Отже ви берете участь у його утриманні, що особливо актуальне для нас взимку.

bottom of page