Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

Гірський кінний туризм

Тільки гори, коні та справжній Ти...

1/11

Кінним туристом може стати кожен! Після курсу Ви отримаєте свій рівень кінного туриста від 1 до 4. Після чого зможете брати участь у наших походах, що відповідатимуть  Вашому рівню.

Рівень можна підвищувати підчас наступних походів.

Ви мріяли ходити в серйозні кінні походи і обожнюєте коней та гори? Приєднуйтеся до нас!

Сезон 1.05.2020~20.10.2020
Увага! Кількість місць обмежена

Походи на конях проводяться на базі фермерського господарства «Полонинське господарство», що займається селекційною роботою з гуцульською породою коней. Господарство знаходиться у живописній місцевості урочище Прелуки (930 м. над рівнем моря) поряд з горами Полонина Рівна (Руна) та Полонина Гостра. У господарстві відсутні сучасні засоби цивілізації таки як: електрика, мобільний зв’язок, тощо. Що дозволяє повноцінно познайомитися із природою українських Карпат.

 

З 2001 року ми займаємося розведенням коней гуцульської породи та гірськими кінними походами. Окрім мети збереження унікальної аборигенної української породи, в нас є ще одна - їздити по горах на щасливих конях. Враховуючі весь набутий за ці роки досвід роботи з кіньми та у кінному туризмі як з туристами новачками так і професійними вершниками ми створили спеціальний 5 денний курс. В курсі ми ділимося нашим досвідом і знаннями, теоретично та практично (вправами, навчанням поводження з кіньми та табуном, в кінних походах по пересічній та гірській місцевості) ми готуємо кінного туриста який зможе йти у відповідний до його рівня кінний похід по Карпатах. Походи будуть організовуватися по мірі підготовки кінних туристів. Кінні туристи отримуватимуть пропозиції походів відповідно до їх рівня підготовки. Є 2 програми:

Практичний курс для новачків у верховій їзді

Гуцульський кінь має настільки плавну ходу і врівноважений характер, що багато років поспіль ми просто садили на коня непідготовлених туристів і йшли з ними в гори. Коні вправно йшли, часто просто терплячі на собі туриста якого треба було повернути на базу цілим та здоровим. Але, ми хочемо їздити по горах на щасливих конях, яким подобається бути з людиною у поході. А скільки вражень, емоцій від спілкування та досвіду отримує людина спілкуючись з конем у поході! Отже маючи такого коня, при великому бажанні і роботі над собою туристом, ми можемо підготувати кінного туриста одного з 4 рівнів за 5 денний курс. Пізніше, підчас інших походів (2 денних, 3 денних, 7 денних і т.п.) Ви зможете підвищувати свій рівень. Якщо Ви мріяли навчитися їздити верхи, ходити в кінні походи і обожнюєте коней та гори, запрошуємо!

Практичний курс для кіннотників

Заради збереження породи коні в ФГ Полонинське господарство живуть на вільному випасі, без стайні. Не отримують від людини нічого. Самі відбиваються від дикого звіря на полонинах. В той самий час коні отримують спокій та стабільність, за що виконують свою частину роботи з нами. Те що тут відбувається, це симбіоз людини і коня, дуже важливо не перейти цю тонку межу. Тому Вам знадобляться деякі додаткові знання стосовно поведінки з кіньми, така поведінка більш природня для коня, ці знання знадобляться і в роботі з іншими кіньми. Ми приходимо до коня, а не кінь до нас.

Жити з табуном незалежних коней, навчатися розуміти їх та співпрацювати з ними одна з цілей курсу. Мало хто з вершників знає справжню силу та характер гуцульського коня на волі, вдома - в Карпатах. Також важливими є особливості будови тіла гуцульського коня та нюанси їзди по гірській місцевості, які дещо впливають на посадку. Після курсу Ви отримаєте свій рівень кінного туриста від 1 до 4. Після чого зможете приймати участь у походах відповідних Вашому рівню. Рівень можна підвищувати підчас наступних походів.

Це дійсно унікальний досвід з кіньми, яким ми готові з Вами поділитися. Якщо Ви мріяли ходити в серйозні кінні походи і обожнюєте коней та гори і хочете відкрити кінний світ з дещо іншого ракурсу, запрошуємо!

 

Що в нас є?

 • табун племінних гуцульських коней 

 • досвід проведення гірських кінних походів з 2001 року

 • смачна їжа

 • чудове місцерозташування

  до найближчих населених пунктів 6,5 та 18 км

 У вартість входить

 • програма курсу, що складається з лекцій, вправ та кінних походів

 • триразове харчування

 • оренда захисного шолома

 • страхування

 • ночівля у великому 16 містному наметі, або у своєму власному наметі

 • трансфер з Ужгорода до нас і назад

 

% Знижки​ 

Діти віком до 15 років отримують 10% знижки якщо їдуть з 1 дорослим і 20% знижки якщо їдуть з 2 дорослими

Що отримаєте Ви?

 • 5 днів повного перезавантаження далеко від цивілізації 

 • унікальний новий досвід отримають як новачки так і досвідчені кіннотники

 • кіннотники можуть взяти з собою своїх друзів та рідних, які не мають жодного досвіду з кіньми (курс для новачків і досвідчених вершників відбувається одночасно)

 • нові знайомства. Групи до 20 осіб (якщо не маєте з ким їхати, сміливо записуйтеся! Ви попадете в команду однодумців)

 • отримавши один з 4 рівнів кінного туриста Ви будете мати можливість брати участь у подальших більш серйозних кінних походах з нами! Тільки гори, коні і справжній Ти

 

Як записатися на курс?

 1. Зайти у календар груп на сезон і вибрати кілька прийнятних для Вас дат

 2. Написати лист на info@hutsulkoni.com в якому вказати дати які Ви вибрали, ваш досвід у верховій їзді і бажаний курс «Курс для початківців» або «Курс для вершників», вказати кількість осіб. Або заповнити форму на сайті.

 3. Після узгодження дат і деталей внести завдаток 20% від загальної вартості. Після отримання завдатку місце вважається заброньованим.

Чекаємо на Вас!

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2019 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

 • Facebook Social Icon
 • Instagram Social Иконка
 • YouTube Social Icon