Часті запитання

Де проводиться курс?

Місце проведення курсу це унікальна приватна ферма з розведення гуцульських коней у їх природньому ареалі. Тут немає денників і стайні, коней не підгодовують і не поять, навіть у зимку. Ферма з літніми пасовищами знаходиться на висоті 930 метрів над рівнем моря, коні випасаються або у електропастухах недалеко від ферми, або вільно на полонинах Рівна або Гостра. Коні самодостатні, від людини не отримують нічого і як самодостатні особистості вони сильні фізично і морально і мають свою думку. Те, що тут відбувається це симбіоз людини і коня, людина дає прихисток коню і відносний спокій та захист, за це коні виконують свою частину роботи з туристами.

 

Хто проводить курс?

Колектив створено з ентузіастів розвитку екстремального гірського кінного туризму в Україні та людей, які прагнуть того, щоб гуцульський кінь був оцінений вірно і по заслугах, на чолі з власником і селекціонером коней Ігнатенко Олесандром. Кожна людина прийшла сюди не випадково і кожен є важливою частиною колективу (є і такі члени колективу, що живуть далеко, але прониклися нашою метою, й допомагають своїми уміннями і талантами, це все потрохи розростається у клуб гуцульського коня). Кожен має своє життя і професію, але спільна мета нас об’єднала. Олександр займається розведенням гуцульських коней і екстремальним гірським кінним туризмом з 2001 року. Основною метою практичного курсу та власне кінних походів є збереження гуцульської породи, тестування коня на робочу продуктивність, а також знайдення ніші роботи для гуцульського коня, де він буде на своєму місці.

 

Які умови проживання?

Умови походні. Уявіть собі, що йдете у піший похід у гори і жити будете в табуні коней.

Ночівля у загальному 16 містному великому наметі з ліжками та матрацами, або у своєму особистому наметі.

3-х разове харчування (можливе вегитаріанське меню). Українська кухня. Страви готуються на відкритому вогнищі в колибі.

У вільний час працює бар, де бажаючі після завершення денного курсу зможуть купити смачне пиво і т.п.

Є вільний простір захищений від вітру та дощу для творчості, лекцій та посиденьок.

Чан

Душ

 

Що з собою брати?

Туристичний посуд (ложка, вилка, тарілка, чашка, пляшка для води)

Спальник

Налобний ліхтарик

Намет і каремат для тих, хто ночує у своєму наметі

Купальник, рушник для чану

Теплий одяг

Одяг від дощу (щоб зайвий раз не нервувати коней не паліетилен, не має розлітатися підчас вітру)

Павербанк

Щось для проведення вільного часу від програми курсу (від книги до музичних інструментів)

Речі пакуємо у туристичний рюкзак, не валізу, щоб у разі поломки позашляховика Ви могли б знести свої речі на собі.

 

Чому я не можу брати участь у кількаденних гірських кінних походах без проходження курсу?

Похід в дикій природі має бути приємним і цікавим для всіх учасників, а головне безпечним для коня і вершника. Щоб приймати участь в наших кількаденних гірських кінних походах необхідне оволодіння військовою посадкою (найбільше підходить до гуцульського коня та гірських умов). Також необхідно вміти самостійно брати і сідлати коня, знати особливості поводження з кіньми окремо та в табуні.

Зазвичай перед тим як виїхати за навчальний манеж, необхідно отримати навички міцної посадки на всіх алюрах (крок, рись, галоп). Ми пропонуємо Вам походи по гірській місцевості вже у програмі базового курсу.

Так само вершники мають отримати необхідні знання та навички для таких походів. Насправді базовий курс це і є кількаденний кінний похід по горах+навчання, яке дозволить Вам приймати участь в подальших походах і отримувати від таких походів ще більше задоволення.

 

Чому існує градація рівнів кінного туриста?

По перше, оскільки в походах для нас головне безпека туриста, ми орієнтуємося на найслабшого учасника. Тому для того щоб подальші кінні походи по горах були приємними і цікавими для всієї групи, в похід збирати будемо учасників того самого, або наближеного рівня. По друге наявність градації рівнів мотивують учасників отримати вищій рівень і піти у складніший похід.

 

Які є рівні гірського кінного туриста?

Рівні гірського кінного туриста:

1 Адекватно з розумінням поводиться з кіньми, самостійно сідлає досвідчених коней, підганяє собі стремена, сідає на коня, сходить з коня. Вдягає уздечку. Посадка близька до ідеальної (посадка військова)

 

2 Не махається в сідлі коли спускаєтьс вниз. Ідеальна гірська посадка на кроці, ідеальна або близка до ідеальної на рисі, робота поводом, не дає їсти коню, вміє самостійно направити і рушити коня, легко обходить дерева і перешкоди, не затягує коня.

 

3 Безпроблемне управління конем. Крок і рись ідеальні. Управління швидкістю кроку, працює ногами. Без різких рухів, окриків може самостійно вдділитися від групи вершників.

 

4 Може легко брати коня, путати, всі алюри ідеально підходять під гірський стиль, галоп без сідла і в сідлі, легко йде вниз з будь якої гори. Розуміння табуна.

 

Завжди є можливість для росту, як тільки ми побачимо, що набралося достаньо активних учасників з 4 рівнем, ми відкриємо 5 рівень.

 

Чи можуть в курсі приймати участь діти?

Діти можуть приймати участь від 15 років.

 

Чи є вікові обмеження?

Вік учасників починається з 15 років. Далі все залежить від вашого здоров‘я та фізичного стану.

 

Як я можу підготуватися до походу (курсу)?

Основна підготовка це підтримка фізичної форми. Почніть робити зарядку або відвідувати спортклуб для того щоб підвищити витривалість, розтягнутися та тримати м‘язи у тонусі. Також важливими є вправи на координацію рухів. Деякі комплекси вправ ми Вам порадимо.

 

Чи є обмеження по вазі?

Гуцульський кінь надзвичайно сильний і витривалий, він може нести на собі по гірській місцевості вантаж 100 кг, недивлячісь на його компактність. Вершник, не тримаючи баланс збільшує відчуття конем ваги у декілька разів. Обмеження по вазі для жінок до 80 кг, для чоловіків до 90 кг.

 

Чи йдемо у похід якщо погана погода?

Кажуть, що в природи немає поганої погоди - є поганий одяг. В нас у роспорядженні цілий день, зазвичай ми вибираємо найкращій час для походу між дощами (погода на полонинах мінлива). Ще одним варіантом є проведення подвійної теоретичної частини у разі зливу, проте наступного дня надаємо якнайбільше практики.

 

Як доїхати?

Кожен учасник індивідуально отримає рекомендації відповідно до місця з якого він буде починати свою подорож. Ми знаходимося ось тут https://www.google.com.ua/maps/place/Фермерське+господарство+%22Полонинське+господарство%22,+Закарпатская+область/@48.809945,22.8676257,16z/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x4739764058ea2529:0xfa8036b54a01bb6e

 

 

Як записатися на курс?

•          Зайти у календар груп на сезон і вибрати кілька прийнятних для Вас дат

•          Написати лист на info@hutsulkoni.com в якому вказати дати які Ви вибрали, ваш досвід у верховій їзді і бажаний курс «Курс для початківців» або «Курс для вершників», вказати кількість осіб

Або заповнити форму на сайті

•          Після узгодження дат і деталей внести завдаток 20% від загальної вартості. Після отримання завдатку місце вважається заброньованим. Завдаток не повертається.

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2021 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка