top of page

Вишкіл 1: 24-30.05.2024

Вишкіл 2: 21-27.06.2024

Коні і Герої 1: 27.06-4.07.2024

Вишкіл 3: 26.07-1.08.2024

Похід Пікуй: 1-9.08.2024

Вишкіл 4: 17-23.08.2024

Табір 2: 23-28.08.2024

Вишкіл 5: 20-26.09.2024

 

Ми знаходимося на господарстві постійно, коли в нас немає груп ми займаємося розвитком господарства та кіньми. Просимо не підходити до нас з запитаннями про послуги. Усі послуги та їх розклад описаний у даному розкладі!

Практична частина курсу з Гірського кінного туризму (Вишкіл)

 

До практичної частини мають доступ лише учасники практичного курсу 2019-2020 років (учасники 2019-2020 років отримують онлайн курс безкоштовно, зареєструйтеся на сайті та напишіть нам, щоб отримати купон на онлайн курс) та всі учасники після проходження теоретичної частини курсу. Купляючи теоретичну частину курсу, Ви можете бронювати місця у практичних групах.

Цей розклад є базовим і ми в своїй співпраці з нашими гостями та гостями наших коней будемо його моделювати. Тобто будемо користуватися цим розкладом як конструктором, додаючи додаткові групи по мірі заповнення базових груп. 

 

В сезоні 2022 року ми застосували новинку, яка зарекомендувала себе добре. Ми ввели додатковий день, який наші гості не оплачують. Цей додатковий день, який наші коні дарують своїм гостям виявився необтяжливим ні для нас ні для коней. А нашим курсачкам цей додатковий день дав можливість працювати на практичному курсі, вибираючи кращу погоду. В сезоні 2022 року цей додатковий день отримали групи курсачків, а в сезоні 2023 року цей день отримають також мандрівні групи (виїзні групи курсачків), які замість семи оплачуваних днів з виїздом на восьмий день, отримають один відпочинковий день, тобто відʼїзд матимуть на девʼятий день. Це дасть змогу коригувати наші мандри відносно погоди, що є комфортом як для кінних мандрівників, так і для провідників та коней.

Табір

Можуть брати участь усі бажаючі дорослі та діти (від 10 років) з дорослими.

Мета: долучити людей до природи, до розуміння того, що інші істоти теж живі, мають свій особистий простір, своє життя і погляд на нього. Дізнатися більше про коней, спостерігаючи за ними та досліджуючи місцевість в якій формувалася гуцульська порода коней.
Подивитися, побути а далі вирішити чи хочете піти з нами далі.
Це свого роду етологія (спостереження за тваринами в їхньому природному середовищі) та іпотерапія.

Табір - вам надають пояснення й показують. Це більше відпочинок з привідкриванням кінної теми. Ми показуємо нашу співпрацю з кіньми, які вирощені на природі, в горах.

Отже при проходженні курсу сідаємо на коня, при відпочинку на таборі на коні  не сідаємо.

Зелена група

В групі можуть брати участь як новачки (після проходження онлайн курсу) так і ті, хто в нас не вперше. Завжди є чому повчитися і вдосконалитися. Це наш основний "манеж" і наші тренування.

Походи базового курсу. Для всіх обов‘язкове обговорення походів на основі відзнятого матеріалу (кожен похід фіксується на камеру).

 

Фіолетова група

В групі можуть брати участь туристи з 1+ та 2 рівнем.

3 дні курсу, 4 дні походу.

Більше практики, триваліші походи.

обов‘язкове обговорення походів на основі відзнятого матеріалу (кожен похід фіксується на камеру).

bottom of page