1. Кінні  походи по Європі верхи та на бричці

Запрошуємо на кінні походи на возі та верхи по Словаччині, Угорщині, Польщі. 

Ян - власник ранчо "Гуцул", організатор і провідник походів табором по Європі займається провденням таких походів з 2006 року. Ян словак, він розуміє і говорить українською та польською мовами. 

Унікальна подорож на возі та верхи. Прекрасна можливість відпочити і дізнатися про наших сусідів словаків, поляків, угорців не у звичайній туристичній подорожі, а з середини, повністю вливаючись у атмосферу країни. Всюди ми матимемо можливість спілкування з місцевим населенням. 

Як їдемо? Їдемо на возі, а також можемо взяти 1-3 коней які будуть бігти за возом і тоді декілька учасників завжди можуть йти верхи ззаду, не провокуючі коней у возі, коли ми будемо йти не по авто трасах. В наявності 3 коня під сідло та 3 вози: в одному 4 місця, в другому 6, в третьому 8.      

 

Звідки стартуємо? Стартуємо з Ранчо «Гуцул» знаходиться 1,5 км від Українсько-Словацькому переходу Малий Березний у мальовничому селі Ubla.

Ранчо розташоване на березі гірської річки Ублянка, на території ранчо є озеро в якому розводиться риба і на березі озера є дуже зручня колиба.

Ночівля туристів відбувається у вагончиках розрахованих на 4—6 осіб (утеплені і опалюються)/ Є чан на 2—4 осіб де можна релаксувати після дороги. На ранчо утримується 12 голів коней різного віку, з яких є 8 робочих коней (6 коней гуцульської породи, 2 шагія-араб)

Як доїхати? Якщо їдете на авто, автомобіль можна залишити на стоянці біля кпп з Українського боку ( не обов‘язково перетинати Українсько-Словацький кордон) і пішки перейти кордон.

Доїхати до кордону можна по трасі Львів-Ужгород через Самбір — Турка — Великий Березний—Малий Березний.

Поїздом: до Великого Березного на таксі до Малого Березного до КПП. Або електричкою/маршруткою до Малого Березного і пішки 4 км до КПП.

GPS маршрут з Великого Березного до Ранчо "Гуцул"

GPS маршрут з м. Ужгород до Ранчо "Гуцул" 

Гігієна Є декілька великих туристичних душів, по бажанню можна кожного дня приймати душ

Харчування 3-х разове харчування (традиційна домашня кухня)

 

Сезон 

Походи проводяться у період з травня по кінець жовтня.

Групи формуються від 4 до 10 людей

Вік від 5 до безкінечності

Маршрут 3

По долині Токай

Скільки хочете

Маршрут на мапі

Токайська долина - унікальна долина розділена між двома державами Словаччиною і Угорщиною. До території Словаччини відноситься 7 сіл долини, до території Угорщини 17. Вино вироблене на цій територїї є справжнім токайським. Окрім великих підприємств по виробництву токайського вина майже кожне дворогосподарство (хата) має свій неповторний родинний стиль виробництва вина. Кожна родина має свою пивницю (глибокий льох з бочками з вином, де є дегустаційний зал.

Велика дегустація 2 години за 10 євро.

По виноградниках можна пробувати вино від дрібних виробників вина.

1 день

Заїзд на територію ранчо «Гуцул» з 14:00 і до вечора. Зустріч з господарем ранчо на словацькому боці Українсько-Словацького кордону Малий Березний - Ubla.

 

2 день

Трансфер від с. Ubla до с. Мала Тирня на Річку Тиса, де сходяться 3 країни Угорщина, Словаччина і Україна. На річці є пісочний пляж де можна покупатися.

 

З р.Тиса їдемо до с. Малий Гореш де є великі виноградники і багато пивниць там можна почати винні дегустації. Табір розбивається у виноградниках.

 

3 день

Від Великі Тирні йдемо виноградниками до с. Мала Тирня, Бара, Вінічкі. По виноградниках ми будемо пробувати вино від місцевих господарів. Переходимо річку Бодрок і виходимо з Токайської долини. Йдемо до с. Малий Гореш, старі пивниці які Юнеско планує внести до свого списку.

Дегустація вина. Ночівля.

 

4 день

З Гореша по Словацько Угорському кордоні йдемо до с. Тракани р. Тиса на якій сходяться кордони 3 держав Угорщини, Словаччини і України. Доходимо до пісчаного пляжу р. Тиса, купаємося. Ночівля. 

 

5 день

З ріки Тиса переходимо Словацько-Українським кордоном на р. Латориця і дамбою р. Латориця переходимо до попереднього маршруту с. Бояни. Де замикається маршрут номер 3 з маршрутом номер 2/

6 день

Трансфер на ранчо "Гуцул", або продовжуємо подорожувати 

По Токаю по токайській долині скільки хочете

Кожного дня проходимо приблизно по 25 км

Маршрут 1

По словацьких полонинах

Маршрут на мапі

Даний маршрут йде по русинських селах Словаччини. Ви зможете спілкуватися з місцевим населенням на мові подібній до української, у кожному селі є невеличкі бари де можна випити хорошого словацького пива.

 

1 день

Заїзд на територію ранчо «Гуцул» з 14:00 і до вечора. Зустріч з господарем ранчо на словацькому боці Українсько-Словацького кордону Малий Березний - Ubla.

 

Підготовка до маршруту, вечеря, знайомтсво з кіньми, пакування речей і возів. Спимо у вагончиках біля гарного озера, на березі річки Ублянки.

2 день

За другий день буде пройдено біля 25 км і відвідано 2 дерев‘яні старі церкви: в селі Кална Розтока і в с. Ялова

Проходимо перевал Упча з якого відкриваються краєвиди з одного боку Українських полонин Рівна Гостра та Лютянська голиця і з другого боку краєвиди словацьких карпат( г. Нєжабець і Снінський Камінь, г. Вігорлад) Спускаємося в село Стакчин звідки по невеликому підйому підіймаємося до другої ночівлі.

Ночівля біля озера Старіна (найбільший резервуар води у Словаччині) дамба яка тримає це озеро має висотоу 50 метрів.

.

3 день

Підіймаємося на перевал Карцаба з якого видно озеро Старина і на територію Польщі. Проходимо села Тополя, Руські Поток де можемо ознайомитися з архітектурою старих русинських церков.

Ночівля у гірському мальовничому с. Улич яке знаходиться Словацько Українському кордоні.

 

4 день

З с. Улич починаємо підйом на перевал Настас з якого відкриваються краєвиди Польських, Українських та Словацьких полонин. З перевалу Настас спускаємося у с. Убля проходячи с Руська Волова ознайомимося з архітектурою старої церкви.

 

Прибуваємо на ранчо у 18:00. завершення туру, хто хоче від‘їжджає, інші переночують на ранчо.

Маршрут 2

Шлях на Токай

Маршрут на мапі

 

1 день

Заїзд на територію ранчо «Гуцул» з 14:00 і до вечора. Зустріч з господарем ранчо на словацькому боці Українсько-Словацького кордону Малий Березний - Ubla.

 

Підготовка до маршруту, вечеря, знайомтсво з кіньми, пакування речей і возів. Спимо у вагончиках біля гарного озера, на березі річки Ублянки.

2 день

Підіймаємося із с. Ubla на перевал на якому знаходиться с. Іновець з якого видно Cловацькі та Польські полонини і починаємо спуск до Бенятинського озеро

В залежності від погоди і настрою групи можемо відвідати церкви в околицях.

Ночівля на озері Бенятинському озері від найблищого села 1 км. Фотка В околицях озера є 3 старі дерев‘яні церкви. Дуже гарне озеро подібне до Плитвицього озера у Ховатії - смарагдового кольору. 

3 день

Більшу частину дня йдемо по великих виноградниках.

Ночівля у селі Орехова біля озера, неподалік є винний завод де можна дегустувати вина. 

4 день

Цілий день йдемо Дамбою річки Уг (Уж). Пейзаж міняється з гірського на рівнинний, зелені луги.

Ночівля над річкою Уг, селище Баяни.

5 день

Йдемо дамбою над річкою Уг (Уж) де уж вливається до ріки Лаворець.

Ночівля с. Брегов над річкою Ондава.

6 день

Пройшовши с. Брегов ми потрапляємо у долину Токай.

Токайська долина (тип 2) унікальна долина розділена між двома державами Словаччиною і Угорщиною. До території Словаччини відноситься 7 сіл долини, до території Угорщини 17. Вино вироблене на цій територїї є справжнім токайським. Окрім великих підприємств по виробництву токайського вина майже кожне дворогосподарство (хата) має свій неповторний родинний стиль виробництва вина. Кожна родина має свою пивницю (глибокий льох з бочками з вином, де є дегустаційний зал.

Велика дегустація 2 години за 10 євро.

По виноградниках можна пробувати вино від дрібних виробників вина.

В кінці дня потрапляємо на місце ночівлі Велька Тирня відоме своїми старими півницями.

Коли хороша погода можна пройти 2 стоянки за один день

 

7 день

Трансфер на ранчо "Гуцул", або продовжуємо подорожувати по винницях Токая

Коні, природа, вино, бричка...

Для уточнення деталей зв'яжіться з нами через форму нижче або info@hutsulkoni.com

Календар походів від Янка 2019 рік

Сезон від 25.04.2019 по 10.01.2020

25-27.04. 2019 -Ubĺa-Tokaj- M.Trňa-Vinna Cesta -Urban 2019-Prehliadka pivnic (sklipek) a degustacia vína.

 

13.05-28.06-2019 вільні дати

28-30.04.2019 Tokajska oblasť obhliadka vinic a degustacia vín

01-03.05-2019-Tokaj-M.Horeš-Tisa Putovanie za vínom a kúpanie sa v Tise

13.05-28.06-2019 вільні дати

04-07.05-2019 Tisa-Ubĺa -Tábor uchadiť v nebo

08-12.05-2019-Ubĺa Národný Park Poloniny-Putovanie za Zubrom a exkurzie Drevených Chrámov- skupina Malgolrzata Pl.

11.06--08.09-2019 вільні дати

29.06-10.07-2019 -Ranč Hucul-Národný Park Poloniny-Putovanie za Zubrom-Vinna cesta na Tokaj-Putovanie za vínom-Kúpanie sa v Tise-Tabor uchadiť v nebo-Ubla Ranč Hucul skupina MONIKA CZ.

09-15.09-2019 Národný Park Poloniny Putovanie za Zubrom a exkurzie Drevených Chrámov skupina MIRKA CZ.

16.09 - 29.12.2019 вільні дати

30.12-2019- 02.01-2020 - Silvester na Ranči Hucul skupina Veronika CZ

є місця

місць немає

Інші дати поки що вільні. Ви можете їх вибирати:)

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2021 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка