Продаж коней гуцульської породи

Продаються лошата 2019 року народження від 15 000 грн до 25 000 грн

пишіть на:

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

Здавна гуцульскі коні використовуються в різних галузях народного господарства (це універсальний кінь): у домашньому господарстві; на лісорозробках; у якості верхових та в‘ючних коней для гірської місцевості; у армії та підчас війни.

Наше господарство з 2001 року займається селекцією коней гуцульської породи.

Розведення: чистопорідне. Тип гуцульського коня: оригінальний тип.

 

Кілька років поспіль коні ФГ «Полонинське господарство» приймали участь у Чемпіонаті України з дистанційних кінних пробігів, з метою порівняння робочих характеристик нашого коня відносно інших порід. Кожного разу наші коні займали призові місця - 1,2,3. Це підтвердило правильність напрямку селекційної роботи господарства.

Завдяки планомірній селекційній роботі, а також постійному безстаєнному утриманню, в тому числі піврічне утримання в гірській місцевості на висоті 1000 метрів над рівнем моря та більше, в гуцульських коней ФГ «Полонинське господарство» розвинулися та підсилилися основні притаманні цій породі якості: 

 

  • добрий норов

  • витривалість

  • невибагливість до кормів

  • міцне копито

  • розум, кмітливість

  • прихильність до людини

  • м‘яка плавна хода, добре пристосована до гірської місцевості (добре тримається як на кам‘янистих так і на болотистих грунтах)

  • нелякливість, спокійний холодний розум у критичних ситуаціях

 

Входячи з таких якостей зараз наші коні гуцульської породи можуть використовуватися у таких галузях:

 

Іпотерапія

Іпотерапія (від грецького слова «гіппос» - кінь) - метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.

Деякі наші коні дуже вдало працюють в іппотерапії. В кінному клубі Магнат (Чубинське, Київська обл.), в іпотерапевтичному центрі Берегиня полісся (Житомир) і т.д.. Навіть наш нинішній головний жеребець Орлик протягом 2 років працював в іпотерапії з дітьми. Орлик, якому вдається мати великий авторитет в табуні і при потребі захищати табун від вовків в полонинах, вправно працював у якості іпотерапевтичного коня. 

 

Мисливські господарства

Мисливські угіддя, місця в яких кожного дня працівникам треба долати великі відстані для, наприклад, доставки підкормки для тварин. У такому випадку гуцульський кінь буде найкращим помічником. Він з легкістю пройде по буд’яких стежках і грунтах. Навіть якщо по дорозі перед Вами або біля Вас прошмигне кабан або косуля, коня це не налякає, він буде спокійний. Також наші коні не бояться пострілів. Наші коні вже працюють у мисливських господарствах на Київщині, Житомирщині та ін.

*Мудрик (зліва) Булан (зправа). Жеребці з яких ми починали нашу племінну роботу. Закуплені у 2001 році у ФГ Золота Підкова. Фото зроблено у 2003 році, у той час ми ще практикували полювання на конях.

Кінний туризм та гірський кінний туризм

У сучасному світі, стало просто необхідним інколи відірватися від буднів, штучності, авто, компьютерів і мобільних, зняти стрес. Одним із способів це зробити - відправитися у кінний похід. Коні, природа, приємна компанія все що треба для психологічного відпочинку. Оскільки коні мають добрий норов та плавну ходу, навіть новачок у верховій їзді може приймати участь у таких походах, а професіонал оцінить м’якість рухів і можливості коня. Всі наші коні проходять тестування через кінний туризм, в походах ми бачимо їх робочу продуктивність і взаємодію з людиною. З 2004 року ми займаємося гірським кінним туризмом.

Навчання верховій їзді та кінний спорт

Добрий норов, розум, м‘які алюри - все ці якості чудово підходять для навчання верховій їзді та кінного спорту. 

 

Домашній улюбленець

Купити коня для себе — дуже важливий крок у житті людини і її родини. Але, якщо Ви все таки наважилися, тоді матимете друга на все життя — гуцульський кінь живе до 35-45 років. Вірний як пес, величний як кінь, справжній і щирий друг.

Продаються лошата 2019 року народження від 15 000 грн до 25 000 грн

пишіть на:

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2021 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка