top of page
  • Фото автораHutsulkoni

5 новин 16.08.2022

🔸Новина1️⃣ Ми провели першу виїзну фіолетову групу: вишкіл+кінні мандри, яка була

підготовлена нами під час вишколів з гірського кінного туризму. Щоб отримати дозвіл на участь у такій групі, учасники брали участь у вишколах необхідну для кожного індивідуально кількість разів.

Під час цього виїзду ми всі отримали цікавий досвід та зрозуміли, що наш напрямок співпраці  між людьми та тваринами в поході вірний. Ми дуже задоволені і вдячні всім нашим мандрівникам🙏 і передаємо вітання всім тим, хто не зміг приїхати через війну… Ми все наженемо і все в нас буде як ми мріяли💙💛

ВдосКОНЯлюємося далі!;)


🔸Новина2️⃣ Зазвичай ми перекривали всі наші витрати на утримання табуна та розвиток нашої ідеї завдяки сезону літо-осінь. Проте вже третій рік нам все важче втриматися як і всім… коронавірус, війна… Навесні ми завели собі Patreon і нас підтримує вже 6 чудових людей, яким ми дуже вдячні!

Підтримати можна й найменшою сумою - це дуже допоможе нам втримати табун, втриматися та продовжувати рухатися у вибраному напрямку й розвиватися далі.

Наш Patreon:

І ще ми дуже вдячні всім тим, хто надіслав нам одноразову допомогу та тим, хто допомагає розвиватися нам своїми вміннями та талантами!❤️


🔸Новина3️⃣ Не дивлячись на важкий час в Україні, нам вдалося провести 2 вишколи і 1 виїзну фіолетову групу та плануємо провести ще один вишкіл 16-22.09.2022. Дякуємо всім учасникам за підтримку та натхнення!


🔸Новина4️⃣

Душко та Тонік - наші деревʼяні коні. Душко отримав стремена, тепер він може показати ще більше. А Тонік зі стременами допомагає відчути та зрозуміти свою вертикаль та баланс при будь якому положенні коня, що надзвичайно важливо в гірських кінних походах.


🔸Новина5️⃣

Наш релаксаційний YouTube канал Hutsulkoni Relax добряче наповнився, тепер там дійсно можна провести багато годин поспіль релаксуючи🧘‍♀️🐴🧘‍♂️🐴

Hutsulkoni Relax:

Паралельно в нас зʼявився релакс ТікТок з коротенькими релакс відео:

Та релакс інстаграм: https://www.instagram.com/hutsulkoni/

Долучайтеся;)

54 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page