top of page
  • Фото автораHutsulkoni

❗️4 новини❗️24.10.2022


🔸Новина 1️⃣


Пару днів тому ми перевели коней на зимові пасовища. Перехід був вдалим, йшли дві доби. В цьому переході ми ще більше підлаштувалися під коней. Встали на 6:30 ранку, поснідали і на 8, коли коні підійшли до нас із пропозицією рушати, ми вирушили, оскільки були вже до цього готові. Чому 8? Це ми помітили у минулих переходах. Ми помітили що коні підходять до нас на 8, чекають до 9 і йдуть від нас. Далі ми їх запрошували і йшли. Цього року коні запросили нас, і ми не прогадали, коні цілу дорогу через гори вели нас за собою цілеспрямовано, не сходячи з нашої стежки, вели нас до іншого дому (до місця зимівлі).


🔸Новина 2️⃣


Всі ми памʼятаємо яка цього року була посуха. Тож травичка зовсім не росла на наших пасовищах, а коні все їли і їли. Довелося піти на ризик та відпустити коней на полонину Рівна. Загалом коні пробули в полонинах півтора місяці. Всі живі, здорові, задоволені й ситі. Все пройшло добре. За цей час ми відвідували коней декілька разів і 3 рази зводили на наші пасовища в Прелуках отримати смаколик - кухонної солі. Нам дуже допоміг GPS, який коні відразу вимикали;), але він зміг нам передавати інформацію один раз на добу. Цього було достатньо для того, щоб ми могли приймати рішення. Сподіваємося наступного року нам більше пощастить з погодою. В цьому році як і вминулому втрат не було, хоча неодноразово слідили вовків та ведмедів. Отже табун попрацював на себе та полонина Рівна виступила цього року у якості спонсора табуна.


🔸Новина 3️⃣


З кожним роком нам все краще вдається відібрати тих людей, кому дійсно потрібен наш курс і кому з найбільшою вірогідністю сподобається наша практична частина та власне кінні мандри. Проте все одно нам не вистачало однієї деталі. Отже, щоб уникнути непорозумінь з наступного року ми будемо проводити співбесіди з учасниками, що хочуть взяти участь у практичній частині курсу з гірського кінного туризму. Співбесіда буде проводитися після проходження онлайн курсу, індивідуально, співбесіду проводитиме автор курсу Олександр Ігнатенко. Це буде обовʼязкова умова для бронювання місця у групі.


🔸Новина 4️⃣


Перша офлайн зустріч Київського клубу вібдулася! Це дуже важливий крок, коли люди обʼєднуються навколо нашої ідеї добровільно та весело, проводячи час з однодумцями. Це збільшує кількість креативних ідей;) та дає змогу учасникам клубу краще порозуміти ідею в спілкуванні з іншими, більше дізнатися. Кожна група має свої пригоди, якими можна поділитися на зустрічах та розповісти про свої враження, що дає змогу краще уявити цілісну картину. Це в перспективі дасть можливість організовувати різні цікаві речі як влітку так і взимку, поєднавши побажання клубу та наші можливості.


Починаємо з першої цікавої речі: незабаром ми відправляємо Київському клубу, який вже розпочав свою діяльність, як і обіцяли 5 літрів прекрасного ожинового вина, яке в даний момент доробляється на нашій теплій печі в хатці в Прелуках.


🤗Підтримати нас на Patreon можна за посиланням https://www.patreon.com/hutsulkoni

33 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page