top of page

❗️4 новини❗️07.02.2024
🔸Новина 1


Ми створили ГО «Кінний Світ»!


Наша місія: сприяння збереженню та розвитку української культурної спадщини в конярстві та її адаптації до сучасних умов; популяризація кінного туризму та свідомої співпраці з кіньми.Ми тільки розробляємо сторінку ГО в нас на сайті. Плануємо так: все, що стосується ГО. Буде позначено синім кольором. Все, що стосується тільки нас - жовтим кольором.


🔸Новина 2


Друга частина книжечки про наш табун «Я - табун» майже готова. Дошліфовуємо верстку і відправляємо у друк. В книжечці 41 картинка 8 з яких на розворот!

85 сторінок.


У монобанці на книжку вже зібрано 6600 грн. Зробимо невеличкий тираж на всі кошти з банки. Збір продовжуємо ❤️ Тож хто хотів би допомогти книжечці побачити реальний світ запрошуємо долучитися до збору!


☝️Сума від 500 грн відправлена на монобанку вважатиметься передплатою за книжечку. Пишіть свої дані в коментарях до платежу. Всіх, хто відправив таку суму раніше ми знаємо, окрім однієї особи, яка відправила платіж 500 грн з терміналу самообслуговування (ми тоді ще не оголосили, що 500 грн може стати передплатою). Менше 500 грн - передплата за електронну версію у PDF.

Більше про книжку тут https://www.hutsulkoni.com/projects


Номер картки монобанки 5375411210947623


Поки збираємо на друк книжки, кошти які будемо отримувати за попередню книжку підуть на друк нової.

Придбати нашу першу книжечку «Пригоди Мудрика», яка була видана у 2021 році можна в нас на сайті.


Паперова версія: https://www.hutsulkoni.com/kids


Також нашу книжечку Пригоди Мудрика можна придбати на нашому Patreon https://www.patreon.com/hutsulkoni і Buy me a Coffee https://www.buymeacoffee.com/hutsulkoni, всі платні підписники отримують її безкоштовно!


🔸Новина 3


Продовжуємо підготовку молодих коней до роботи. 7 коней вже долучилися до робочого табуна! Діамант, Супермен, Милий (Сильний), Гуцул, Метеор, Модест, Масон - запамʼятайте ці імена🐴. Дякуємо всім учасникам обтяжки коней у минулому році!


🔸Новина 4


Від нашої ГО «Кінний Світ» плануємо провести вебінар на надзвичайно важливу тему «Взаємодія з табунним конем на відстані, в поводі, в сідлі». Дата 21.03.2024, 19:00.

Вебінар БЕЗКОШТОВНИЙ (щоб записатися, потрібно "купити" квиток за 0,00 гривень)

Вебінар складається з основної частини та відповідей на запитання. Запитання можна задавати за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1SIDTN5OzJkZb9q8jedvhgw-eN3ISjvajtRiotJUZ7W8/edit

Реєстрація на вебінар33 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page