top of page
  • Фото автораHutsulkoni

Перегін табуна коней з смт Великий Березний в Урочище Прелуки


Майже 3 тижні тому 27-29.04.2017 року відбувся перегін коней з Великого Березного в урочище Прелуки. Як завжди під час такого весняного перегону ми обкатуємо молодих 2-3 річних коней. Цього року на перегін ми вирішили запросити людей, які щоденно працюють з кіньми. На нашу пропозицію відгукнулося багато людей, серед них ми обрали тих, хто нам найбільше підійшов з точки зору поставлених задач. Нам дуже пощастило з погодою, не дивлячись на те, що в прогнозувалися великі зливи. За день перед перегоном ми підготували молодих коней, до такого ступеню, щоб кінь дозволив покласти на себе сідло.

Перед перегоном був наданий інструктаж щодо роботи в перегоні табуна та пробний похід на молодих конях. Основною задачею наших гостей була робота з молодим конем, всі учасники дуже добре впоралися з поставленою задачею - всі коні запрацювали і вже беруть участь у туристичних походах.

В перегоні було обкатано коней: Місяць (Дарина), Мисливець (Ліда), Мазок (Оленка), Сокіль (Настя), Соломон (Роксолана), Сатурн (Тетяна), Модрина (Аліна), Робінзон (Олександра).

Ми дуже вдячні за чудовий перегін і за наших молодих коней!


386 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page