Перегін табуна коней з смт Великий Березний в Урочище Прелуки


Майже 3 тижні тому 27-29.04.2017 року відбувся перегін коней з Великого Березного в урочище Прелуки. Як завжди під час такого весняного перегону ми обкатуємо молодих 2-3 річних коней. Цього року на перегін ми вирішили запросити людей, які щоденно працюють з кіньми. На нашу пропозицію відгукнулося багато людей, серед них ми обрали тих, хто нам найбільше підійшов з точки зору поставлених задач. Нам дуже пощастило з погодою, не дивлячись на те, що в прогнозувалися великі зливи. За день перед перегоном ми підготували молодих коней, до такого ступеню, щоб кінь дозволив покласти на себе сідло.

Перед перегоном був наданий інструктаж щодо роботи в перегоні табуна та пробний похід на молодих конях. Основною задачею наших гостей була робота з молодим конем, всі учасники дуже добре впоралися з поставленою задачею - всі коні запрацювали і вже беруть участь у туристичних походах.

В перегоні було обкатано коней: Місяць (Дарина), Мисливець (Ліда), Мазок (Оленка), Сокіль (Настя), Соломон (Роксолана), Сатурн (Тетяна), Модрина (Аліна), Робінзон (Олександра).

Ми дуже вдячні за чудовий перегін і за наших молодих коней!


368 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

EquitoursUA Club 2020

Jak již mnozí víte, kůň pro nás není pouhým dopravním prostředkem. Je naším partnerem a přítelem, který nás doprovází při vyjížďkách v náročném vysokohorském terénu. Naše vyjížďky se uskutečňují ve ve

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2021 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка