top of page

Набір учасників для перегону табуна коней (на молодих конях)


Унікальна можливість прийняти участь у перегоні табуна коней гуцульської породи:

3 в 1

- Перегін табуна гуцульських коней (приблизно 45 голів)

- Обкатка молодих коней

- Смачна їжа і закарпатське вино

Кандидати на участь у перегоні:

- Кіннотники, які вміють працювати з молодим конем.

- Бажання слухати і вчитися новому.

- Вміння працювати в команді.

- Стресостійкість.

- Неприскіпливість до побутових умов.

- Вага до 70 кг.

Для того щоб прийняти участь у відборі просимо вислати мотиваційний лист (розказати про себе, чи підходите під всі вимоги до кандидатів, описати досвід і вміння, чому саме хочете прийняти участь у перегоні) через форму на сайті https://www.hutsulpony.com/form__map або у фейсбук групу.

Вибираємо 10 людей, які нам більше вього підійдуть.

1. Перегін коней з смт. Великий Березний до урочища Прелуки (1000 метрів над рівнем моря між Полониною Рівна та Полониною Гостра). 75 км за 2 дні. 6-7 годин в день на коні на різних аллюрах. Із всього походу тільки 12 км їдемо через село Люта (одне з найдовших сіл Закарпатської області). Весь інший шлях пролягає по хребтах гір. Унікальна можливість побачити роботу і поведінку гуцульського коня в умовах гірського бездоріжжя. Учасники побачать співпрацю коня і людини в екстремальних умовах.

2. Завжди підчас весняного перегону, ми практикуємо обкатку молодих коней, які з досвідченим вершником проходять 2 дні з табуном. По проходженню дводенного маршруту, коні вважаються об'їждженими і вже доробляються в процесі кінних походів під досвідченими вершниками. Попередньо молодого коня оповоджуємо до рівня щоб дозволив надіти сідло і сісти верхт. до ступеню. Рухаючись у табуні, кінь починає працювати.

3. 1 ніч: ночівля в лісі у наметах біля гірської річечки і в ній же гігієнічні процедури. 2 ніч: ночівля у хатці для туристів в урочищі Прелуки. Чан.

Харчування: смачні закарпатські страви, вино.

Амуніція:

Використовуємо стройові сідла.

Мати з собою: каска, спальник, каремат, зручний та теплий одяг для кінного походу.

Відео з деяких попередніх перегонів:


231 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page