Зима скінчилася


Останні 2 тижні зими видалися надзвичайно важкими. Впали дощі, сніг набрався води і при невеликих заморозках від -1 до -6 градусів морозу, утворювалася тверда кірка, через яку коням будо важко пробитися до трави. Тому ми зробили електропастух, де було дуже багато верболозу, який ми вирізали, отже цілу ніч коні гризли вербу. Але прийшло 1 березня, і разом з ним ми вийшли з зими, доволі непогано.

25 лютого коні були проколоті тривітаміном (20 мл на 1 коня).

Так виглядають лошата, які 6 місячними були відлучені від мам і перезимували свою першу зиму. На відео добре видно яка в них велика шерсть, ось чому гуцульський кінь не боїться ані дощу, ані снігу, ані холоду.

23 лютого з'явилося перше поповнення - гарний мишастий жеребчик від Дарії. Тепер чекаємо на весняних лошат.

Далі готуємося до перегону коней в полонини (Урочище Прелуки), де будемо проводити наш туристичний сезон:) Чекаємо на Вас з 1 травня по кінець жовтня!!!


116 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

EquitoursUA Club 2020

Jak již mnozí víte, kůň pro nás není pouhým dopravním prostředkem. Je naším partnerem a přítelem, který nás doprovází při vyjížďkách v náročném vysokohorském terénu. Naše vyjížďky se uskutečňují ve ve

Viber/Telegram/WhatsApp +380973131932

info@hutsulkoni.com

© 2015-2021 FG "Polonyns'ke Gospodarstvo"

© 2015 by Oksana Demidova

Всі матеріали, опубліковані на сайті www.hutsulkoni.com є інтелектуальною власністю ФГ Полонинське господарство. При використанні фото, відео та текстових матеріалів, обов'язково вказувати джерело оригіналу.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка